O Concrete LCDA

Concrete LCDA je exkluzívnym výrobcom značiek Panbeton®, Slimbeton® & Beton Lege® a sprostredkovateľom najnovších technológií, ktoré ponúkajú unikátne riešenia výroby zariaďovacích prvkov z ľahčeného betónu. Môžeme sa stať vašim dôverným partnerom v poskytovaní podpory pri realizácii vašich zákazkových projektov, súčasných betónových interiérov, pri zhotovovaní prototypov a subdodávateľských projektoch.

Panbeton® je exkluzívna technológia ultraľahkých betónových panelov. Pri obkladaní stien je práca s týmito panelmi veľmi jednoduchá, efektívna a rýchla. Ich tenkosť a pružnosť umožňuje samostatnú prepravu a inštaláciu pre väčšinu klientov a vytvorenie pohľadovej betónovej steny všade tam, kde to doposiaľ nebolo možné.


Riešenia na mieru

Rozmery
2600 x 900 mm
3500 x 1200 mm max

Montáž
Lepenie

Hmotnosť
30 do 45 kg

Tepelný šok
Odolné

Pravouhlosť
+ / - 1.0%

Ohňuvzdornosť
Euroclass B-s1, d0

Nerovnosť povrchu
+ / - 1.0%

Odolnosť proti svetlu
Bez vplyvu

Hrúbka
15 do 25 mm

Zmrazovanie a topenie
Stabilné

Concrete LCDA predstavuje Slimbeton®: novú generáciu nástenných obkladov z ľahčeného betónu. Patentovaná technológia bola vyvinutá našou spoločnosťou v roku 2015 a umožnila nám ponúknuť na trh len 7 mm tenké vlákno-betónové obklady. Slimbeton® je možné použiť aj ako dyhu pri výrobe nábytku, kuchýň, či iných interiérových prvkov. Slimbeton® je dostupný v dvoch modeloch: Classic a Scaffolded 2mm s tromi rôznymi povrchovými úpravami: jemná, stredná a výrazná pórovitosť.

Rozmery
1200 x 800 mm max

Montáž
Lepenie

Hmotnosť
12 kg

Tepelný šok
Odolné

Pravouhlosť
+ / - 1.0%

Ohňuvzdornosť
EUROCLASS A1

Nerovnosť povrchu
+ / - 1.0%

Odolnosť proti svetlu
Bez vplyvu

Hrúbka
7 mm

Zmrazovanie a topenie
Stabilné

Naša inovácia Beton Lege® umožňuje výrobu betónových elementov až 3 krát ľahších v porovnaní so štandardným betónom. Kompozitné jadro pod plášťom z 10mm tenkého vlákno-betónu umožňuje dosiahnuť priemernú váhu len 40kg/ m2. Jeho fluidná štruktúra dokonale kopíruje tvar formy alebo debnenia. Vďaka Beton Lege® je teraz možné dosiahnuť omnoho dlhšie rozpätia a previsy. Materiál už viac nemusí súperiť so svojou vlastnou váhou, čo otvára cestu novým možnostiam a odvážnym projektom v architektúre a dizajne.

Realizácie

Stiahnuť aktuálny katalóg